Psychoterapia online

Pomoc i konsultacje online będą prowadzone przede wszystkim w sposób synchroniczny (online) przede wszystkim z wykorzystaniem zasobów audio i wideo.

JAK PRZEBIEGA PSYCHOTERAPIA ONLINE?

Każda sesja Psychoterapii Online trwa od 50 minut i odbywa się zarówno przez WhatsAPP, Skype oraz Messenger. Połączenia są realizowane zgodnie z regulaminem świadczenia usług za pośrednictwem Internetu. Wymaga to komputera lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu, kamerą internetową a takzę mikrofonem.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA PSYCHOTERAPIA ONLINE?

Psychoterapia online jest przeznaczona dla każdego, kto jest zainteresowany tego typu pomocą a nie ma możliwości w danym momencie udania się do gabinetu psychoterapeutycznego.

W przypadku osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, przede wszystkim wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Psychoterapia online jest płatna za pośrednictwem bramki płatniczej Dotpay , wpłaty na konto bankowe a także za pośrednictwem Blik  oraz Paypal

WRAŻLIWOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Przede wszystkim utrzymuj komputer z włączonym a także aktualnym programem antywirusowym. Korzystaj z sieci internetowych znanych jako dom, ponieważ w ten sposób możesz zminimalizować ryzyko szpiegowania. W swoich komunikatorach oraz komputerze zawsze używaj silnych haseł a także często je zmieniaj ponieważ wpłynie to na bezpieczeństwo wszystkich danych na Twoim komputerze.

Internet jest bezpiecznym medium wtedy gdy o to zadbamy. Dlatego zaleca się, aby nie używać komputerów publicznych (sieci LAN oraz kafejki internetowe) a także publicznego Wi-Fi.
Dodatkowo ze względu na poufność zaleca się, aby podczas sesji osoba przebywała w zarezerwowanym dla siebie pomieszczeniu. Najlepiej aby to pomieszczenie pozwalało do spokojnego wyrażania wszelkich tematów które są istotne do przepracowania w trakcie sesji psychoterapii online. Na pewno przestrzeń która pozwoli nam na poczucie się komfortowo umożliwi nam lepsze warunki do prowadzenia terapii w przeciwieństwie do miejsca gdzie wiele tematów nie będzie mogło być poruszanych.

ETYKA I POUFNOŚĆ

Podczas sesji online gwarantuje tak jak w przypadku sesji w gabinecie całkowitą prywatność. Gwarantuję tajemnicę i poufność psychologa, kierując się Kodeksem Etyki Psychoterapii. 

Zaleca się osobie która korzysta z sesji psychoterapii istotne jest przebywanie w miejscu zamkniętym. Bez ingerencji osób trzecich w sposób gwarantujących nie tylko prywatność, ale także skupienie uwagi oraz przyjrzenie się pełnemu zakresowi własnych emocji i stanów które często dotyczą trudnych sytuacji życiowych a tym samym w pełni korzystanie z sesji.

 

Jak można zapłacić za sesję online?

Płatności można dokonać za pośrednictwem BLIK, płatności online, płatności na konto bankowe oraz za pośrednictwem Paypal

 

PSYCHOTERAPIA PŁATNOŚCI:

 

Zapłać za psychoterapię online Blikiem

Płatność za psychoterapię mBank

Płatność za psychoterapię Noble Bank

Płatność za psychoterapię PKO BP

Płatność za psychoterapię Alior Bank

Płatność za psychoterapię Milenium Bank

Płatność za psychoterapię Idea Bank
Płatność za psychoterapię Inteligo Płatność za psychoterapię BNP Paribas Płatność za psychoterapię Toyota Bank Płatność za psychoterapię Get in Bank Płatność za psychoterapię Santander

Płatność za psychoterapię BOŚ Bank

Płatność za psychoterapię ING
Płatność za psychoterapię Credit Agricole Płatność za psychoterapię Bank Pocztowy Płatność za psychoterapię Bank Pekao Płatność za psychoterapię Kasa Stefczyka Zapłać za psychoterapię na Poczcie Płatność za psychoterapię Cinkciarz.pl Płatność za psychoterapię SkyCash

Wybierz liczbę sesji za które chcesz zapłacić: | Płatność 1 sesja | | Płatność 3 sesje | | Płatność 5 sesji |

PŁATNOŚĆ NA KONTO BANKOWE

Przemysław Stępień
31 1140 2004 0000 3802 4484 2060


PŁATNOŚĆ PAYPAL

Sesja psychoterapia online

 


Jeśli masz jakieś pytania, napisz na adres email: pf.stepien@gmail.com