PSYCHOTERAPIA ONLINE


 
Pomoc i konsultacje online będą prowadzone w sposób synchroniczny (online) przede wszystkim z wykorzystaniem zasobów audio i wideo.JAK PRZEBIEGA PSYCHOTERAPIA ONLINE?


 
Każda sesja Psychoterapii Online trwa od 50 minut i odbywa się zarówno przez WhatsAPP, Skype oraz Messenger. Połączenia są realizowane zgodnie z regulaminem świadczenia usług za pośrednictwem Internetu. Wymaga to komputera lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu, kamerą internetową a także mikrofonem.DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA PSYCHOTERAPIA ONLINE?


 
Psychoterapia online jest przeznaczona dla każdego, kto jest zainteresowany tego typu pomocą a nie ma możliwości w danym momencie udania się do gabinetu psychoterapeutycznego.
W przypadku osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, przede wszystkim wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów.ONLINE TERAPIA PŁATNOŚCI


 
Psychoterapia online jest płatna. Koszt 1 sesji to kwota 120zł. Płatność można dokonać za pośrednictwem BLIK, płatności online Przelewy24, oraz za pośrednictwem Paypal

 

Płatność za psychoterapię za pośrednictwem Przelewy24  Płatność za psychoterapię za pośrednictwem Blik  Płatność za psychoterapię za pośrednictwem PayPal
WRAŻLIWOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

 
Przede wszystkim utrzymuj komputer z włączonym a także aktualnym programem antywirusowym. Korzystaj z sieci internetowych znanych jako dom, ponieważ w ten sposób możesz zminimalizować ryzyko szpiegowania. W swoich komunikatorach oraz komputerze zawsze używaj silnych haseł a także często je zmieniaj ponieważ wpłynie to na bezpieczeństwo wszystkich danych na Twoim komputerze.

Internet jest bezpiecznym medium wtedy gdy o to zadbamy. Dlatego zaleca się, aby nie używać komputerów publicznych (sieci LAN oraz kafejki internetowe) a także publicznego Wi-Fi.
Dodatkowo ze względu na poufność zaleca się, aby podczas sesji osoba przebywała w zarezerwowanym dla siebie pomieszczeniu. Najlepiej aby to pomieszczenie pozwalało do spokojnego wyrażania wszelkich tematów które są istotne do przepracowania w trakcie sesji psychoterapii online. Na pewno przestrzeń która pozwoli nam na poczucie się komfortowo umożliwi nam lepsze warunki do prowadzenia terapii w przeciwieństwie do miejsca gdzie wiele tematów nie będzie mogło być poruszanych.ETYKA I POUFNOŚĆ

 
Podczas sesji online gwarantuje tak jak w przypadku sesji w gabinecie całkowitą prywatność. Gwarantuję tajemnicę i poufność psychologa, kierując się Kodeksem Etyki Psychoterapii.

Zaleca się osobie która korzysta z sesji psychoterapii istotne jest przebywanie w miejscu zamkniętym. Bez ingerencji osób trzecich w sposób gwarantujących nie tylko prywatność, ale także skupienie uwagi oraz przyjrzenie się pełnemu zakresowi własnych emocji i stanów które często dotyczą trudnych sytuacji życiowych a tym samym w pełni korzystanie z sesji.
Sesja psychoterapii online nie jest w żaden sposób rejestrowana (zarówno w formie wideo jak i głosu). Nie nagrywam rozmów jak też nie życzę sobie rejestracji sesji (nagrywania ich) przez osoby z którymi prowadzę sesje.PSYCHOTERAPIA PŁATNOŚCI:

 

Płatności online za psychoterapię
Tutaj można opłacić sesję: Przelewy24/Blik
 
PAYPAL PSYCHOTERAPIA ONLINE

 
Płatność za psychoterapię za pośrednictwem PayPal –  zapłać za pośrednictwem PayPal [120zł] – kliknij tutaj