PSYCHOTERAPIA ONLINE

Pomoc i konsultacje psychologiczne będą prowadzone przede wszystkim w sposób synchroniczny (online), najlepiej z wykorzystaniem zasobów audio i wideo.

JAK PRZEBIEGA PSYCHOTERAPIA ONLINE?

Każda sesja Psychoterapii Online trwa od 50 do 60 minut, przez WhatsAPP, Skype lub Google Hangouts. Połączenia są realizowane zgodnie z regulaminem świadczenia usług za pośrednictwem Internetu. Wymaga komputera lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu, kamerą internetową i mikrofonem.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA TERAPIA ONLINE?

Terapia online jest przeznaczona dla każdego, kto jest zainteresowany tego typu pomocą.

W przypadku osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów.

KWOTY I PŁATNOŚCI

Każda usługa ma swoją określoną wartość i można ją opłacić kartą kredytową, kartą debetową, wpłatą / przelewem na konto.

WRAŻLIWOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Utrzymuj komputer z włączonym i aktualnym programem antywirusowym i zaporą ogniową oraz korzystaj z sieci internetowych znanych jako dom, minimalizując ryzyko szpiegowania. Używaj silnych haseł i często je zmieniaj.

Zrozumienie, że internet nie jest bezpiecznym medium, dlatego zaleca się, aby nie używać komputerów publicznych (sieci LAN i kafejki internetowe) ani publicznego Wi-Fi. Dodatkowo ze względu na poufność zaleca się, aby podczas sesji osoba przebywała w zarezerwowanym dla siebie pomieszczeniu i względnie zacisznym miejscu.

ETYKA I POUFNOŚĆ

Podczas sesji online gwarantuje tak jak w przypadku sesji w gabinecie całkowitą prywatność. Gwarantuję tajemnicę i poufność psychologa, kierując się Kodeksem Etyki Psychoterapii. 

Zaleca się osobie która korzysta z sesji psychoterapii istotne jest przebywanie w miejscu zamkniętym, bez ingerencji osób trzecich w sposób gwarantujących nie tylko prywatność, ale także skupienie uwagi oraz przyjrzenie się pełnemu zakresowi własnych emocji i stanów które często dotyczą trudnych sytuacji życiowych a tym samym w pełni korzystanie z sesji.

 

Jak można zapłacić za sesję online?


Płatności można dokonać za pośrednictwem BLIK, płatności online, płatności na konto bankowe oraz za pośrednictwem Paypal

 

PSYCHOTERAPIA PŁATNOŚCI:

 

Zapłać za psychoterapię online Blikiem

Płatność za psychoterapię mBank

Płatność za psychoterapię Noble Bank

Płatność za psychoterapię PKO BP

Płatność za psychoterapię Alior Bank

Płatność za psychoterapię Milenium Bank

Płatność za psychoterapię Idea Bank
Płatność za psychoterapię Inteligo Płatność za psychoterapię BNP Paribas Płatność za psychoterapię Toyota Bank Płatność za psychoterapię Get in Bank Płatność za psychoterapię Santander

Płatność za psychoterapię BOŚ Bank

Płatność za psychoterapię ING
Płatność za psychoterapię Credit Agricole Płatność za psychoterapię Bank Pocztowy Płatność za psychoterapię Bank Pekao Płatność za psychoterapię Kasa Stefczyka Zapłać za psychoterapię na Poczcie Płatność za psychoterapię Cinkciarz.pl Płatność za psychoterapię SkyCash

Wybierz liczbę sesji za które chcesz zapłacić: | Płatność 1 sesja | | Płatność 3 sesje | | Płatność 5 sesji |


PŁATNOŚĆ NA KONTO BANKOWE

Przemysław Stępień
31 1140 2004 0000 3802 4484 2060


PŁATNOŚĆ PAYPAL

Sesja psychoterapia online

 Jeśli masz jakieś pytania napisz na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psychoterapia na odległość

Psychoterapia za pomocą komunikatorów internetowych Skype, WhatsApp