PSYCHOTERAPIA ONLINE

Pomoc i konsultacje psychologiczne będą prowadzone przede wszystkim w sposób synchroniczny (online), najlepiej z wykorzystaniem zasobów audio i wideo.

JAK PRZEBIEGA PSYCHOTERAPIA ONLINE?

Każda sesja Psychoterapii Online trwa od 50 do 60 minut, przez WhatsAPP, Skype lub Google Hangouts. Połączenia są realizowane zgodnie z regulaminem świadczenia usług za pośrednictwem Internetu. Wymaga komputera lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu, kamerą internetową i mikrofonem.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA TERAPIA ONLINE?

Terapia online jest przeznaczona dla każdego, kto jest zainteresowany tego typu pomocą.

W przypadku osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów.

KWOTY I PŁATNOŚCI

Każda usługa ma swoją określoną wartość i można ją opłacić kartą kredytową, kartą debetową, wpłatą / przelewem na konto.

WRAŻLIWOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Utrzymuj komputer z włączonym i aktualnym programem antywirusowym i zaporą ogniową oraz korzystaj z sieci internetowych znanych jako dom, minimalizując ryzyko szpiegowania. Używaj silnych haseł i często je zmieniaj.

Zrozumienie, że internet nie jest bezpiecznym medium, dlatego zaleca się, aby nie używać komputerów publicznych (sieci LAN i kafejki internetowe) ani publicznego Wi-Fi. Dodatkowo ze względu na poufność zaleca się, aby podczas sesji osoba przebywała w zarezerwowanym dla siebie pomieszczeniu i względnie zacisznym miejscu.

ETYKA I POUFNOŚĆ

Podczas sesji online gwarantuje tak jak w przypadku sesji w gabinecie całkowitą prywatność. Gwarantuję tajemnicę i poufność psychologa, kierując się Kodeksem Etyki Psychoterapii. 

Zaleca się osobie która korzysta z sesji psychoterapii istotne jest przebywanie w miejscu zamkniętym, bez ingerencji osób trzecich w sposób gwarantujących nie tylko prywatność, ale także skupienie uwagi oraz przyjrzenie się pełnemu zakresowi własnych emocji i stanów które często dotyczą trudnych sytuacji życiowych a tym samym w pełni korzystanie z sesji.

 

Jak można zapłacić za sesję online?


Można dokonać wpłaty na numer konta:

Przemysław Stępień
31 1140 2004 0000 3802 4484 2060


Psychoterapia na odległość

Psychoterapia za pomocą komunikatorów internetowych Skype, WhatsApp

 

Płatność online:

Płatność 1 sesja

Płatność 3 sesje |

|  Płatność 5 sesji  |

Nr konta do płatności online:

Przemysław Stępień
31 1140 2004 0000 3802 4484 2060